| Andreea_8014 a întrebat:

Ce culoare de oja sa-mi cumpar sa ma dau azi? Nu stiu ce culoare voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa alegi o culoare calda. O culoare placuta.Ca de exemplu un roz deschis sau un albastruwinking

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu am sunt facut cu alb mat.Imi place si rozul ala deschis, grena.si rosu aprins.
Sau incearca manichiura aceea frantuzeasca [unghiile pe patrat, iar la varfuri dai cu alb]

| JustMeFlory a răspuns:

Roz aprins, Albastru...sau o culoare care iti place si te binedispune! sau fa'ti manichiura french dar nu cu culoarea alba ci cu alte culori de ex roz sau negru.

| prettyodd a răspuns:

Roz aprins
Rosu coral
Albastru electric
smug
Ceva vesel, doar e vara si vacanta! day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozzz super sau alb mat :Xlove struck