| Kamacho a întrebat:

Ce daune poate face un pistol airsoft unui om?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-l nimeresti, il poti omori, il poti orbi, sau il poti murdari.
In aceasta gama se pot intampla orice, in functie de distanta, unghiul si de locul unde-l nimeresti.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi scoată un ochi.

| johnnny123 a răspuns:

Nu crezi ca depinde de la ce distanta tragi si unde il nimeresti?
Una este sa-i tragi de la 20 de metri intr-o batatura din talpa piciorului, alta este sa-i tragi de la 20 de centimetri in ochi.

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde de distanta de la care este tras proiectilul.In cel mai rau caz poate fi ranit sever daca se trage de la distanta mica si arma este puternica.

| Alverto a răspuns:

Absolut nimic

Dacă este de plastic big grin