| vescan4ever a întrebat:

Ce detalii puteti sa mi dati despre firma KENVELO?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy
KENVELO, brandul „sportswear" cu cea mai rapida crestere din Europa Centrala a luat fiinta în anul 1989 si a devenind un binecunoscut si apreciat brand în cele 19 tari în care este prezent.

Kenvelo detine in prezent o retea de peste 270 de magazine în toata lumea, dintre care 62 de magazine numai in România.

Kenvelo ofera o gama larga de articole de îmbracaminte, încaltaminte si accesorii atât pentru femei si barbati, cât si pentru copii.

Colectiile Kenvelo se adreseaza tuturor celor care se îmbraca bine, cu stil, celor care tin cont de ultimele tendinte ale modei si de calitate, toate la preturi rezonabile. Si, pentru ca astfel de oameni traiesc peste tot în lume, Kenvelo largeste permanent reteaua magazinelor sale, pentru ca brandul Kenvelo sa fie usor accesibil oricui! wave

1 răspuns:
| starmaker a răspuns:

Gasesti aici info: http://www.kenvelo.com/ depinde ce vrei sa afli.