| pRiNcEsS_1238 a întrebat:

Ce doriti sa primiti de Craciun?love struck

4 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

De Craciun eu vreau sanatate, bucurie si sa mi-l petrec alaturi ce cei pe care ii iubesc!
Craciun Fericit!

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai...

Material: un mp5, un iphone 3g si e o chestie de o freci ep unghii si ele devin lucioasa pentru 1 sap.

spiritual: fericire, sanatate si noroc in dragoste

winkingwinkingwinkingwinking

| Rosela a răspuns:

Eu de craciun imi doresc bucurie, sanatate si sa mi-l petrec cu familia mea.

| Chroma a răspuns:

Îmi vreau copilăria înapoi. Îmi vreau bucuria aceea puerilă din seară de Crăciun. Îmi vreau vârsta aceea inocentă înapoi. Îmi vreau fragilitatea, puritatea, sinceritatea, credinţa înapoi. Vreau zăpadă, multă zăpadă. Vreau să mă simt ca într-o poveste a lui Andersen. Vreau foc, căldură, îmbrăţişări, cadouri, muzică în surdină, ceai fierbinte, îl vreau pe EL. Îl vreau pe Moş Crăciun înapoi... Mi-e dor, tare dor, inimaginabil de dor de tine, Moşule...