| QAkkyQ a întrebat:

Ce e ala metin2 si cum se joaca?
ce poti face in el? aveti un cont ce nu va foloseste? Ce level e?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Coryyyyy a răspuns:

Metin2 e un joc cu razboinici care se lupta cu animale, monstri si altele. nu mai joc dar mi-a placut e un joc grozav happy. ti -l recomand

| HuskyBoy99 a răspuns:

E o porcarie de joc la care s-a lucrat vreo 5 zile maxim! E o prostie. Vreo 5 vraji la fiecare dintre cele 4 clase stupide...bratarile,cerceii,pantofii etc.nu se vad pe caracter(doar arma si armura)si unii baga bani in prostie sa ia porcarii si se cred pwnzor.E o porcarie.Incearca WoW(World of Warcraft)E un joc adevarat nu ca porcaria aia de metin!

| FLoRyN99 a răspuns:

Nu ii crede daca tie iti place joaca