| stefan97nic a întrebat:

Ce este astazi la televizor?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Private Spice dupa ora 01:00 love struck

| metehne a răspuns:

Pai am impresia ca vor fi mai multe filme de craciun, daca tot vine craciunul... a da si desene animate!hee hee

| toni_3014 a răspuns:

Politica. Incearca YouTube. Alege-ti marfa!

| Luiza_4763 a răspuns:

Powerpuff Girls love struck. rolling on the floor

| adelin_8881 a răspuns:

Esti studenta si nu ai timp pentru un job full-time sau pur si simplu vrei sa ai un venit suplimentar? Nimic mai simplu. Avon iti ofera comision intre 20-40% la comenzi + cadouri+bonusuri. Fie ca te inscrii ca reprezentant, fie ca vrei sa iti conduci propria echipa in calitate de lider, eu te pot ajuta! Contacteaza-ma pentru orice fel de informatii legate de activitatea in Avon, dar si pentru inscrieri la avon.tulcea@yahoo.com sau avon.tulcea pe facebook Te astept in echipa mea :*
.