| dyanna_7195 a întrebat:

Ce este dragostea pentru voi? [pentru mine e doar un sentiment idiot pe care il simti fata de o persoana ]

Răspuns Câştigător
| anOnimăăăă a răspuns:

Ceva frumos, pur, un sentiment pe care il simti doar atunci cand iubesti! fara dragoste nu poti exista, caci doar ea, iti incalzeste inima!

Cand iubesti si esti iubit e cel mai frumos. uiti de tot, parca plutesti de fericire...esti orb, surd, mut.si totusi cred ca dragostea nu se poate exprima prin cuvinte, ci doar prin fapte!:X:X