| YouN3xT a întrebat:

Ce este ziua Izabelei?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Ioana_1965 a răspuns:

Totul despre Ziua Izabelei aici. https://www.youtube.com/watch?v=1FsdcliU7Zo

1 răspuns:
| Suto_Bobby_1973 a răspuns:

Evenimentul „Ziua Izabelei" a inceput pe data de 12.02.205 ca fiind un eveniment ce trebuia să anunte ziua de nastere a unei fetite de 12 ani. Fetita avea o pagină „Izabella si *nu stiu numele * BFF". Deoarece ziua de nastere a fost setată ca eveniment in mai putin de 10 ore s-au strans peste 50K de persoane, care au inceput să isi bată joc de aceasta ceea ce e foarte hilar rolling on the floor).