| Jayns a întrebat:

Ce faceti acum? Nu e cam trist site-ul in ultima vreme?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Stau in pat, ma mai joc câte ceva, ma mai uit pe aici nimic special.
Nu stiu daca e trist, în fond nu e neapărat o platformă creată pentru amuzament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, lenevesc. Astept sa se reschida sălile.
Fara tine BINENTELES că e trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspund la întrebări. Nu, nu este trist ci e populat de utilizatori și de întrebări și răspunsuri care de care mai interesante. happy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu stau într-un parc pe o bancă ma gândesc sa dau o fuga să-mi iau o sawurma cu usturoi fără Pepsi de data asta am băut suc de grefă azi in loc de Pepsi azi e frumos im parc copii se joaca e ușor răcoare și frumos afară sau aprins și luminile de noapte in parc

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am fugit să-mi I-au sawurma cu usturoi -_- mie greață săi văd pe ăștia cum se tine de mâna pe aicia îmi vine sa vomit

| blairelovesmusic a răspuns:

Sugi acadica