| Nousername a întrebat:

Ce faceti daca ati fi incuiati in casa, cu fata/baiatul viselor voastre?

12 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ceva constructiv

| AlexiaClaudia a răspuns:

Ma joc pe calculator, imi fac unghiile, probez diferite haine, citesc, vorbesc la telefon cu prietenele, ma uit la tv, invit niste fete, fac o prajitura, fac exercitii pentru a slabi, imi scriu in jurmal. Dar mi e imposibil sa stau numai in casa mai ales in vacanta si pe o vreme atat de frumoasa.

| DdDiX a răspuns:

Pai: 1.stau pe internet si caut diverse lucruri ( bloguri, stau si downloadez muzica, intru pe diva.ro; mayra; eva; perfecte)
2. in caz ca ai frate/ surioara te poti juca cu el/ea (asta daca are in jur de 11-12 ani) monopoly, remmy;
3. te poti uita la un film, poti citi o carte
4. daca esti pe abonament si ai multe minute poti vb cu prietenii/ prietenele
5. iti poti face curatenie in sifonier ( poti proba hainele; "parada madei"laughing )
6. poti desena/picta
7. iti poti face o maniciura ciudata

| DdDiX a răspuns:

Ce pana mea ai facut fata? ai schimbat intrebarea intre timp? adica suntem 3 persoane care am raspuns aproape la fel...dc ai soricul groslaughing?
dupa cum vedeti ne aflam in Romania ( unde unii oameni sunt foarte NESIMTITIwaiting)

| Nousername explică:

Sunteti de coma laughing Mai cititi odata intrebarea!

| Nousername explică:

@dOlcEaNaiD nu ma face nesimtita, ca a fost chiar amuzant rolling on the floor

| MinHee a răspuns:

Pai normal ca masi da la baitel daca l-am prins sigurel laughing

| iRock a răspuns:

Buna Nousername! Eu de obicei ma relaxez cu o cafea tare si o carte buna.

| pirij a răspuns:

Dragoste happy

| Aliison a răspuns:

Paii.usor de spus si mai greu de realizathee hee sincer nu stiu ce as face.as incerca sa fac un subiect de discutie cu el (ceva care sa ne placa la aman2).si dupa as incerca sa ma dau la el :d laughing

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Eu caut id de baieti pe net sau vb p mess

| dracusoara a răspuns:

Alooo! nu ce faceti voi in ksa! ce ati face daca ati fi blocatin casa cu pers viselor voastre! eu, sincer...depinde; ori as incerk s il kun p boy mai bine, sau las alerga sh las teroriza asa km fac cu to(n)ti :d sper ca ti-am raspuns...