| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in saptamana asta dintre semestre?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O sa tai frunza la caini si o sa particip la Olimpiada Oamenilor Obisnuitihee hee
Presimt ca o sa iau aurul la proba "Batutul covorului cu pliciul de muste"laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa ies afara cu prietenii love struck Ca din cauza scolii nu prea am mai iesit...big grin
O sa citesc mai mult big grin
O sa stau pe mess...big grin
O sa merg la bunici vreo 2 zilebig grin

| User a răspuns:

O sa-ncerc sa gasesc formula magica pentru a castiga la loto laughing

| georgiana a răspuns:

In saptamana asta o sa ma joc in zapada, sa ma dau cu saniuta.Stau in cala la caldurica dupa ce am inghetat suficient afara, ma uit linistita la televizor, la un film.

| anonima_4990 a răspuns:

O sa merg la munte
o sa ies cu prietenii
o sa stau pe messbig grin

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Lenevescbatting eyelashes

| Ionutzsa a răspuns:

In weekend ies in club cu prietenii happy
si restul saptamanii il petrec la tara love struck sper sa ninga sa ma dau cu saniutalaughing

| Seline a răspuns:

Ma relaxez la un film, la un bowling.
@paul27 cata ambitie rolling on the floor

| Zambet a răspuns:

O sa stau in casa deoarece sunt foarte bolnava sad... Mi-am luat vacanta cu o saptamana inainte. E chiar nasol sa stau asa. Asta e :-

| Cleona a răspuns:

Mai raspund pe TPU, dar unele intrebari sunt asa stupide incat nu stiu ce za mai zic, stau pe mess, pe hi5, ascult muzica...

| 4LeafCloves a răspuns:

O sa merg la film, la patinoar si o sa imi petrec timpul cu verisoara mea.

| Adya20 a răspuns:

Hmm, gen stam in casalaughingsi ne uitam pe Disney.tongueE cam plictisitor sa ai vacanta si sa stai in casa. dar se mai intampla.Sincera sa fiu o sa stau intr-un stres continuu cu ai mei pe caplaughing

| fashionglamgirl a răspuns:

Am sa o chem pe cea mai buna prietena a mea sa ne uitam impreuna la niste filme.
Si probabil am sa merg pe la bunici.
Tu? Astept raspunshappy

| yonutz_7445 a răspuns:

O sa citesc o carte, o sa petrec mult timp cu prietena mea si o sa merg la ziua ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu am nici un plan uimitorhee heepeaici peacasa o sa stau sa ma relaxez ca am acumulat stres mai mult decat era cazul in sem astahee hee. Ma uit la desene kid v. s. and cat laughing)

| petro96 a răspuns:

Pai pe acasaa pe la un film...ascult muzica si ma relaxez impreuna cu prietena mea.