| olo a întrebat:

Ce fel de numar este [ +403498...] " apartine unei tari ceva? ' m'a sunat numarul acesta pe mobil si pe fix si aduce injurii la adresea mea, dar habar nu am de unde are numarul meu ' sau mai ales fixul '

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tasteaza numarul pe google,da,, enter,, si daca persoana are vreun blog, ori a dat vreun anunt, vei obtine detalii. Poti sa faci o sesizare la firma unde ai abonamentul.Bafta.

1 răspuns:
| gicaputinica a răspuns:

Numarul este din Romania (+40) iar prefixul (0349) este din judetul Olt.
Abonamentul este la RDS-RCS
Telefon fix.