| SilentRain a întrebat:

Ce fel de persoana te consideri? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modest, de treaba, foarte sensibil.

83 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nici chiar cusca dar vreau sa stiu tot ca dupa aia sa ma gandesc eu ce se face mai departe deci mai degraba posesiva si autoritara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

O sa mori naiba singura cu mentalitatea asta. "vreau sa stiu tot"

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ai dreptate, la fel si eu, crezi ca personalitatea ta e scimbatoare sau mereu la fel?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa nu imi plange mie de mila ca prin vreau sa stiu tot nu i-am facut nimanui rau pana acum numa bine si har domnului nu duc lipsa de persoane care mi-ar spune tot numai sa vreau eu sa ascult.
Voi fi singura cand voi decide eu sa fiu.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Se mai si schimba dar atunci cand are pentru cine sau merita acel cineva asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Vad ca tot nu ti-ai schimbat bulgii aia urati. Avand in vedere ca majoritatea poarta prostiile alea, cred si eu vor sa fiti bff laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca stie si el. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nugasescnume Daca stiam nu intrebam Einstein laughing. Posibil de sensibilos dar nu tin minte sa fii vorbit cu tine ceva. Posibil te-ai simtit la ceva ce am spus. De aia eram curios ce anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Gelozia asta trebuie sa aiba o limita, asa nu te suporta nimeni.
Si legat de blugii urati, subscriu. laughing

| Drimmero a răspuns:

Un microbist impatimit!

Pe langa asta, sunt un om normal,, cum rar mai intalnesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Deja microbist impatimit! nu te face normal asa ca nu te preface ceva ce nu esti laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa pun o poza expre pentru tine cu o pereche si mai rupti ca am har domnului si am si bluza asa sa te oftici... laughing
Nu te lua dupa cum ma imbrac ca asta nu inseamna ca si gandesc si ma comport ca si restul

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu in ce masura sa fiu geloasa, cand si de ce si daca sunt nu inseamna ca terorizez pe cineva cu asta cercetez eu sa vad daca am de ce...
Iar legat de blugi o sa fac o poza speciala cum am mai spus cu o pereche mai franjurati ca aia sunt blugi normali doar zgareati ca sa vad daca faceti diferenta intre ce spun si poza mea sau sunteti superficiali.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mintea voastra inapoiata e ceva anormal.

Ai citit tot? Ma refeream la cu totul altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Nu o sa prinzi tu ziua cand ma oftic eu pentru altul tongue."Nu te lua dupa cum ma imbrac ca asta nu inseamna ca si gandesc si ma comport ca si restul" Eu ma rezum la ce vad in jur. Desigur, am vazut si atatia oameni care stiu sa se imbrace calumea dar aveau un caracter foarte jegos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Deci...ne arati niste blugi si mai urati?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"Pentru mintea voastra inapoiata e ceva anormal." Si-a gasit si cine sa faca pe Einstein, ptiu sa nu te deochi laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place efectul de turma dar ce nu inteleg uni e ca eu si Endoryus nu ne certam noi glumim ca sunt sigura ca lui Endoryus nu ii pasa de ce blugi am eu pe mine in fine...
Da o sa iti arat o pereche si mai "urati"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Aha, deci iti amintesti de hahalera aia care ma certa, vezi domne ca "m-am luat de tine" laughing). Atata timp cat nu insulti de parinti ca pokemonii astia de 15 ani care se uita la desene si se supara ca sunt facuti pokemoni, nu sunt probleme happy.
PS. Nu cred ca ai blugi mai urati decat astia de la avatar. Ma rog sa nu existe mai urati rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca instinctul gregar e caracteristic celor care imita actori / cantareti. big grin Si nici mie nu-mi pasa absolut deloc ce porti tu, doar ti-am spus parerea mea.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai adaugat o poza pe langa alea sa faci o comparatie laughing pana maine o vezi e cu dedicatie pentru tine laughing
Da imi amintesc.Eu tin la glume atata timp cat nu ma simt atacata oarecum sau luata peste picior cu nesimtire

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc esti amabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Da, astept maine sa vad atrocitatea laughing. Naspa de mine ca nici nu dorm noaptea, asa ca o sa fie si mai mult timp sad. Pana intra Camelia, pana vede toate raportarile facute de Ray etc etc, se face 1. Asa ca peste 24 de ore vad "minunea" =)

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Merita asteptat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca o fac pe Einstein, dar cand privesc imprejurul meu, chiar nu ma simt inferior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Avand in vedere ca te laudai ca nu ai nici macar amaratul ala de bacalaureat, eu nu as fi atat de tare in gura.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar o diploma ce mai nou e ceruta si pentru femeile de serviciu in scoli/

Iar citesti printre randuri, te las in ideea ta sa crezi ce vrei, nu trebuie' sa ma justific!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Diploma aia arata daca ai trecut sau nu degeaba prin liceu. Dar tu baga ce scuze vrei ca sa dormi mai bine la noapte. "Iar citesti printre randuri," Bai mai lasa-ma. Cand o fa ca de o fac, cand nu o fac ca de ce nu o fac.

| georgyanaaa a răspuns:

Modesta,de treaba, sensibila, putin incapatanata, amuzanta