| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Ce fel de server privat este empire mt2?

Răspuns Câştigător
| AlbertRock a răspuns:

Slab... Adauga albert. flavius@yahoo.com si da findita. iti spun tot ec ai neevoie, adica un server privat bun.

22 răspunsuri:
| 7MyLuckyNumber explică:

Dau fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul cam slabutz...incearca black-night mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi da add la only_friends51 si te invat sa faci serverul tau privat pe care faci ce vrei (romanesc da ) daca dai fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca e un joc misto dar mai misto e aspire OHOHOOOOOOOOOOOOO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca e un joc care iti umple timpul liber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiti atenti imi da servar down mie ce trebuie sa fac sa pot sa intru in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un servar privat care este bun ca creste repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey cine are cont de mt2gx dau cont pe ro si pe en de lv 25 cine are pls sa intre pa : frumos.de_speriat, id-ul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare empire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da si mie un cont pe empire sa imi zica la id ylove. you52

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducetiva dreacu ma empire e cel mai tareervar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain eu am lvl 91 lunara full seturi contra toti etc. daca vreti eu is pe hero ch 1 dep...haidti sa dam duel:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si multi alti care au spus NU metin 2 ar trebui sa va lasati deoarece deveniti obsedati fara suparare + ca dupa un timp nu te mai plictisesti de el si viata inseamna metin adica eu nu va zic sa jucati dar gasiti un joc mai plictisitor ca sa zic asa pentru a nu-l juca toata ziua sa zici " ma nu am chef azi nu?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un server super bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empiremt 2 este cel mai smecher servar privat.am lunare king 1, 2 otel bani. numele meu pe servar este adyitza95, id meu este adydyn14@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un metin privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah care imi zice si mie cum sa descarc mtempire id meu andrei.smecheru11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drq stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qwe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati blackmetin2 sau metin2awake the best p-serverwinking