| OrangeWind a întrebat:

Ce film va place mai mult?
"A walk to remember", "The lake house", "Sweet november" sau "The notebook"?
Mie "A walk to remember".

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

A walk to remember love struck mereu plang big grin.

| pwp a răspuns:

Eu m-am uitat la remember me si unii spun ca seamana cu a walk to remember(amandoua au final trist). e adevarat?

| Luori a răspuns:

Cel mai mult " A walk to rememver ". M-a impresionat cel mai multhee hee

| lala178 a răspuns:

Toate sunt filme superbe.Iti recomand si "If only".

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

"A walk to remember" dar nici "The notebook" nu-i mai prejostongue
P. S: Ai gusturi bunewinking Toate filmele sunt faine dar prefer mai mult pe astea 2big grin

| zxsds a răspuns:

The notebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember :X:X

| adidas_2976 a răspuns:

Asa e toate sunt filme frumoase.