| Niky_3195 a întrebat:

Ce filme noi sunt si comedii cu adolescenti m-ar interesa

26 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.radiofly.ws/
intra si u aici sunt mai multe filme fff noi printre care si comedii

bafta la vizionat:)

| mm_8352 a răspuns:

Comedii:
little man
scary movie
the hot chicken
the white chick
little niky

adolescenti:
adolescentii din Beverly Hils [desene animate :-J]
High School Musical 3

| Bibii16 a răspuns:

Eurotrip este super, eu am ras copioslaughinglove struck` American Pie( Eu numai pe primul l`am vazut si mi-a placutlove struck`dar din cate am auzit toate partile sunt super)` SexDrive( Foarte tarelaughing )` The house Bunny (Un film speciallove struck)` Sydney White (Alba ca zapada si cei 7 pitici Moderni` Mie imi placelove struck)`Picture This ( Merita vazut)` Raise your voice (Nu cred ca este comedie, dar ti`l recomand)` Just my luck( foarte interesant)` Love at First Hiccup ( Foarte tare... Imagineaza`ti ca este pe clasa a 12-a si mergi la o petrecere si un baiat din clasa a 9a vine sa vorbeasca cu tine si de emotii incepe si sughitalaughing )`She`s the man ( Il ador)` The Lizzie McGuire Movie love struck `John Tucker most die love struck` Not Another Teen Movielaughing` Jenifer`s Body ( Si comedie si de groaza... Super film love struck)`What a girl wants ` Honey (Nu e comedie, dar e super)` Mean Girls 1 si 2` Freaky Friday (Amuzant: O mama si fiica sa care fac "Vice Versa" sa zicem. Mama devine rocaritsalaughing si fata femeie in toata firea. Merita Vazut) Cam atat imi aduc aminte. Toate filmele pe care ti le-am enumerat sunt faine, Adica mie chiar mi-au placut. :*

| bubukid a răspuns:

Miss march laughing
van wilder 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fired up e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te`ar ajuta:
1. mean girls
2. ma dau in vant dupa cumparaturi
3. yes man
4. the cinderella story
5. yours, mine & our
si mai sunt. dar atata imi aduc acum aminte
sper sa iti placa. iti doresc vizionare placuta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex drive, superbad, road trip, college, dirty deeds, eurotrip, cruel intentions si multe altele da' nu imi vin in mintesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love beth cooper
bring it on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/ incearca asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie 1, 2, 3, 4, 5, 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dance flick este un film care poate te-ar interesa...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie 7 the book of love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man girls, American pie 7, Picture this

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti frate alvin si veveritele nu e cu adolescenti dar e jmecher rau de tot o sa plangi de ras iti zic eu ia-ti ambele parti si o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotel for dogs

alvin and the chipmunks

nancy drew

she's all that

10 things i hate about you

new york minute

norbit

wild child

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StepUp 1, 2
True confessions of a Hollywood starlet
Mean Girls
Juno
Bring it on
Just my luck
John tucker must die
Van wilder
Loser
Accepted
Fired up
Eurotrip, roadtrip
Sexdrive
College ( GENIAL )
17 again
Can't hardly wait
Dirty deeds
Fame
10 things i hate about you
Spring breakdown
I love you beth cooper
100 girls
Role models
Another cinderella story

Pai. cam atat big grin vizionare placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie 1234567

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liar liar (cu jim carrey)
american pie 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7 (alege tu big grin)
legally blondes
dumnezeu pentru o zi (am uitat cum se zice pe engleza:d)-tot cu jim carrey
angus, thongs and perfect snogging (adolescenti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wild child, the house bunny, the perfect man, another cinderella story, greta, the last song(cam atat imi aduc aminte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme frumoase:A walk to remember, Just married, Save the last dance, Sydney white, Raise your voice...Etc.majoritatea sau` mai spushee heebig grinhappyvizionare plaqta! sper ca ti-am fost de foloswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Its a boy girl thing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tron.Mostenirea. E foarte super l-am vazut la cinema, trebuie sa mergi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transilmanya.

| oanawannabe a răspuns:

Ma uit in ultimul timp numai la filme "dragute", superficiale...comedii and stuff like this...cu adolescenti si nu numai...

Love story 2050
Fashion
Spread(Playboy de L. A.)
Cruel Intentions:I, II, III
The Confesions Of A Teenage Drama Queen
Vicky Christina Barcelona
Confessions of a Shoppaholic
The Lizzie Mc Guire Movie
Agent Cody Banks
Raise your Voice
The Perfect Man
Material Girls
Strictly Sexual
The Hottie and The Nottie
The Girl Next Door
The Devil Wears Prada
Over Her Dead Body
Jennifer's Body
Just Like Heaven
Match Point
Step Up:I, II
Scoop
Good Luck Chuck
Mean Girls
Labor Pains
High School Musical:I, II
Bring It On: AllOrNothing, InItToWinIt, FightToTheFinish
Just My Luck
Ghost Of Girlfriends Past
Dirty Deeds
What Happens In Vegas
...Ok...cred ca pe unele le'ati vazut si voi... Daca nu...Cautati'le...Cred ca o sa va placa... I'll Be Back...Bye Bye