| Monicccaa a întrebat:

Ce firma este mai buna dintre Nike si Adidas?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nike cu siguranta este mai buna, nu intotdeauna reclama mai multa este si mai buna, eu am de 7 ani adidasi de la nike vreo 3 perechi si inca nu s-au rupt, sunt foarte rezistentee, dar mai am si alte articole vestimentare de la nike care tot la fel sunt foarte rezistente.

| Golyat18 a răspuns:

Ba parca adidas e mai cautata si mai puternica si are mai multa reclama.
Dar mie imi place nike doar asa pentru cum suna numele si pentru simbol. big grin

| liliana77any a răspuns:

Depinde de gusturi, eu prefer mai mult Adidas.