| AvalohAlyn a întrebat:

Ce hypermarket frecventati cel mai des? Ce hypermarket vi se pare avantajos?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Kaufland, dacă e hypermarket.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Frecventez realul si auchan cel mai des, cel mai avantajos mi se pare auchan

| Gregory a răspuns:

Salut. Orașul meu este mic și nu are hypermarket-uri, ci doar 3 supermarket-uri (Penny Market, Eco Market și Pento). Cel mai des mă duc la Penny, deoarece este mai aproape de mine și are oferte mai avantajoase. Însă îmi place să frecentez și Pento (ei au cea mai vastă gamă de produse din oraș). Iar Eco Market, deși este cel mai departe de casa mea, îmi place să mă duc să mă plimb prin el, fiindcă este mai spațios.
Când locuiam în București obișnuiam să fac cumpărăturile, cel mai des, din Cora. Când mai vin prin capitală dau o fugă, dacă am nevoie de ceva. Mi-ar plăcea să intru și într-un Auchan. happy

| CannbalCorpse a răspuns:

Kaufland si Auchan, au preturi foarte bune.
Tu pe care il frecventezi cel mai des?

| Adry123456789 a răspuns:

Real, Auchan, Kaufland, Cora, Carrefour, Billa, Penny Market. Nu stiu daca toate sunt hypermarket-uri.