| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce-i cu voi ca va lasati amagiti de depresie si neincredere? Voi chiar nu vedeti cate ati putea face in lume, de ce preferati((depresivilor)sa lasati lumea sa va conduca? Care e problema voastra ca sunteti la pamant?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

O data cu feminizarea barbatului bine masculi alfa nu prea au fost in istoria romaniei, da ce spuneam o data cu feminizarea traim depresi ca devenim fetite masculine care jignesc virtual dar real ne pe noi

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai spune-mi tu cum sa ies din starea asta? Depresia e ca nisipurile miscatoare..multi cad in ele, putini scapa si se ridica.

| T0T a răspuns:

Nu sufăr și nici nu am suferit de depresie. Mai am momente când sunt trist și asta pentru ce a fost, pentru ce e și pentru ce cred că va fi.

| OldSoul a răspuns:

Degeaba ai vrea tu sa schimbi lumea cat timp cei din jurul tau iti pun limitari si te impiedica, o schimbare nu se face dintr-o singura persoana, insa da, este un inceput, si nu neg ca nu ai putea schimba lumea de unul singur, poti, doar ca in Romania esti cam limitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu vorbești?

| MrLucas a răspuns:

Are you alright mate?

| immaBeast a răspuns:

Ai dreptate, dar totul depinde de fiecare persoana in parte.
Sunt persoane cu un caracter puternic si persoane cu un caracter slab, persoane care cedeaza repede.
In momentul in care esti o persoana slaba si esti inconjurat doar de oameni rai, este mai greu sa rezisti, cedezi extrem de repede si nu ai pe cineva care sa te ridice, sa-ti ofere incredere si sprijin.

| Alexandra4500 a răspuns:

Intri foarte usor in depresie si scapi greu din ea. Si stii de ce scapi greu, pentru ca la un moment dat iti dai seama ca in depresie este mai bine. Nu stiu daca ma intelegi ce zic dar no, am incercat sa-ti raspund la intrebare.