| anonim_4396 a întrebat:

Ce îți dorești să nu fi existat în viața ta?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Anumite momente, persoane.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

dar vai, ai zis ca tu nu regreti nimic

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Păi da și care e treaba?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

pai iti doresti sa nu fi existat unele momente persoane in viata ta. regreti ca ele au existat
ce e asa greu?
iar te contrazici singur

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

"iar te contrazici singur"
Spune-mi când m-am contrazis eu vreodată.

Am spus că nu regret nimic din ce am făcut eu și nu, nu regret nimic dar dacă nu erau anumite momente și persoane era mai bine dar nu regret ceea ce am făcut eu și ceea ce a ținut strict de mine căci dacă am ales să am în jur o persoană am ales-o pentru că eu credeam că așa trebuie la momentul ăla și persoanele care m-au deranjat nici măcar nu mă mai gândesc la ele sincer și nici nu mai îmi pasă deci nu înțeleg de ce aș regreta, doar că viața mea poate în momentul ăla era mai bună. Nu regret deciziile pe care le-am luat dar este complet normal că fără unele era mai bine dar doar la momentul respectiv nu și la cel actual.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

ai mai facut-o de destule ori, las-o asa
nu imi vin acum ideile, pacat

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Lipsa de argumente își spune cuvântul. Un sfat: înainte să zici ceva gândește-te de mai multe ori dar faza îi că din păcate unii pot să se gândeacă și de 100 de ori că tot degeaba.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

da, da, asa e
nu e nici o lipsa de argumente
lipsa de argumente era cand ziceai tu "cel mai destept cedeaza primul" doar ca sa te scoti
pur si simplu nu imi pot aminti acum, dar nu e prima data cand ti-o spun oricum, ma mir ca ai zis ceva de data asta

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eu mereu ți-am dat argumente și când văd că un om e pur și simplu idiot sau fixat pe niște lucruri în cadrul unei teme spun într-adevăr chestia aia pentru că nu are rost să mă complic. Oricum în cazul tău nu știu când a fost vreodată să nu îți dau argumente așa cum faci tu acum, deci probabil ai avut anumite halucinații dupa pdp-ul ăla. Degeaba faci pe deșteapta și zici că cineva se contrazice și îl "corectezi". Chiar dacă ai impresia că am mai făcut-o, cel mai probabil ca în cazul ăsta te înșeli și o dai exact în opusul a ceea ce vrei să demonstrezi.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

depinde de perspectiva
oricum, ce ma pot astepta din partea unuia cu avatare cu pentagrame si animele

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Și ce treabă au pentagramele și anime-urile cu așteptările unei ființe atât de "superioare" ca tine?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

pai nu am zis mai devreme?
nu ma astept la prea mult din partea celor cu pentagrame si animele la profil
a da, a mai fost faza aia in care aveai pentagrama la profil si te-am intrebat daca esti satanist, la care tu "nu"

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nici nu ai înțeles ce te-am întrebat dar să trecem peste asta căci e încă o dovadă că nu poți să îți susții prea bine ceea ce zici. Dacă pun o pentagramă la profil de ce m-ar face asta satanist? Pentagrama provine din multe culte și în multe are aspect pozitiv. În plus eu am zis clar că am pus-o din alte considerente și nu e nevoie să îți spun care, până la urmă pun ce imagine de profil vreau și nu înțeleg ce treabă ai tu cu asta.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

era o pentagrama intoarsa
nu una normala
aia normala are aspecte pozitive si cea intoarsa e oriunde vrei tu satanista
pai dupa daca t fac satanist imi vii cu tampenii gen "nu ma cunosti, nu stiu de unde ai scos tu asta, am pus-o din alte considerente, cine esti tu sa imi ceri mie explicatii, sunt rebel si pot sa imi pun orice vreau la avatar si tu esti obligat sa nu iti formezi o parere despre mine cum c-as fi satanist!"

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Și ce dacă era una întoarsă? Și chitaristul de la Black Sabbath avea o cruce mare de gât și asta nu înseamnă că era creștin laughing Tu poți să mă faci cum dorești, asta nu înseamnă că e și adevărat și când e fals totuși vreau să spun că este așa iar tu în continuare poți crede ce vrei dar eu voi afirma același lucru căci ăsta e adevărul.

"nu ma cunosti" - ceva greșit?
"nu stiu de unde ai scos tu asta" - nici nu am spus așa ceva, ești îndreptățită să te întrebi dacă sunt sau nu satanist iar eu ți-am răspuns sincer, nici nu aveam de ce să te mint.
"am pus-o din alte considerente" - ăsta e și adevărul și le voi ține pentru mine cum am spus pentru că vreau și că pot.
"sunt rebel si pot sa imi pun orice vreau la avatar si tu esti obligat sa nu iti formezi o parere despre mine cum c-as fi satanist" - cum am spus nu te obligă nimeni să crezi ceva ci doar ți-am spus sincer cum e situația, treaba ta dacă mă crezi sau nu, iar faptul că îmi pun ce avatar vreau e ceva normal și asta nu înțeleg cum m-ar putea face rebel.

38 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Toate gandurile care m-au oprit din a iubi.

| RAY a răspuns:

Totul m-a ajutat in viata, prin exprienta inveti ele isi intra in minte, sa descoperit ca daca inveti pe cineva ceva vei uita doar 20% fata de daca inveti singur 60%, desi experientele sunt esențiale noua ca indivizi, absolut nimic, poate prima iubire dar o parte nu toata, dar fara ea eram in minus

| gemeni6226 a răspuns:

E o intrebare foarte buna.As fi dorit ca sotul sa nu-si fi pierdut mai intai locul de munca pe urma sanatatea si apoi viata.Deci pe scurt mi-as fi dorit sa nu fi existat necazurile legate de sotul meu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm,sincer sa fiu, nimic.Fiecare lucru prezent a devenit un lucru din care am tras anumite invataminte.Viata ne-a dat incercari si bucurii cu un motiv, sa invatam din ambele si sa traga fiecare propria concluzie. Daca amumite persoane au ales sa inteleaga prost experientele, o sa le numeasca ghinion.In fond este doar o complacere in propria mizerie pe care nu o accepta dar arunca totul pe,, ghinion,,.
Deci nu, nu imi doresc sa lipseasca nimic din cea fost sau ce o sa fie, fiindca orice decizie care tine de mine a fost complet asumata si orice greseala se datoreaza cel mai probabil mie.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

fabulosule, mă uimești, în sfârșit un răspuns serios.
așa da.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bă...eu nu înțeleg de ce personificați "viața", tot ce se întâmplă sunt doar consecințe. Ceea ce se poate spune e că nu mereu primeşti o a doua şansă.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Nici eu nu inteleg de ce iti numesti mana dreapta,, prietena,, dar te las in pace sa faci asta in continuare laughing)

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ai demonstrat a mia oară că ai fost avortat în căruțălaughing

| RareşTPUro a răspuns:

Defectul pe care il am.

| Eduard619 a răspuns:

In viata mea nu mi-as fi dorit sa existe atata lume proasta care te caracterizeaza fara sa te cunoasca atati idioti care sa nu te cunoasca si sa vorbeasca despre tine.Dar tu? xD

| anonim_4396 explică (pentru Eduard619):

am răspuns mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plecarea intr-o alta tara.Tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

anumite zile și unii oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O persoana care mi-a nenorocit ultimii cativa ani din viata mea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice suferinta te duce spre fericire sa stii /impacare cu tine insuti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu chiar orice suferință, asta chiar e o suferință de care mă puteam lipsi, numai rele mi-a adus, nimic nu am câștigat din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O anumita persoana

| Scarbo a răspuns:

Timpul.

| mada1820 a răspuns:

Anumite greseli si oameni mi-as fi dorit sa nu fi existat in viata mea.

| 7octombrie a răspuns:

Faptul ca parintii mi-au ascuns adevarul cum ca as mai avea o sora! laughing

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

rolling on the floor important e că ne-am găsit. dă o pupă kiss

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Muah :*

| GoldenKing a răspuns:

Din a mea ceva zile, certuri, etc.Din a altcuiva alte 2 lucruri

| CuddlyNightmare a răspuns:

Unele persoane, pe care le-am crezut demne.