| Angelo_Catalin_1995 a întrebat:

Ce idei sa ii dau colegului meu care vrea ca majoratul fratelui sau sa fie acasa? Cum sa organizam toata faza cu enterteinmetul ca sa iasa bine? Sa facem un bufet suedez?

1 răspuns:
| carmenmihaela2016 a răspuns:

Da este ok asa...un bufet suedez cu mezeluri,branzeturi, perisoare, legume, bautura la discretie tot asa gen bufet suedez, baloane peste tot sa dea un aspect de veselie si un cadou comic surpiza ...sa nu uite ever k a facut 18 ani.bafta