| Mmooaarro a întrebat:

Ce inseamna atunci cand te intalnesti cu o fata intamplator la scoala si incepeti sa vorbiti..ba chiar iesiti o data..va sarutati pe gura si de atunci incepe sa minta ca nu poate sa mai iasa. certuri peste certuri.ii acorzi alta sansa. face la fel..ba chiar rade de tine si te jigneste..ameninta..dupa un an de zile in care inca vorbesti cu ea la telefon dar doar ca prieteni.ea inca rugandu-se de tine sa o ierti...si cautandu-te chiar si dupa un an de zile in care voi ati iesit doar o data.dar v-ati mai vazut intamplator. ce fel de fata e asta? (15 ani )

2 răspunsuri:
| bdvleu1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca, nu una care sa te foloseasca, se pare ca toate aceste rugaminti ale ei, sunt un fel de joaca dea iertatul ca sa arate prietenelor ca si dupa un an esti in genunchi dupa ea, sfatul meu las-o.

| andreeamari22 a răspuns:

E falsa!laughing inseamna ca are nevoie de tine atunci cand numai are iubit si are chef sa rada de cineva sau sa faca misto