| Slayer87 a întrebat:

Ce înseamna atunci când visezi o fata pe care o iubești și nici nu exista?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil e un fel de nascocire a subconstientului tau, un fel de persoana ideala care ti-ai dori sa existe in viata reala si cu care sa ai o relatie, sau ceva de felul acesta. De obicei, in vise se materializeaza lucruri pe care ni le dorim si de care nu suntem complet constienti sau carora nu le dam atat de multa atentie in viata de zi cu zi.

3 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Inseamna ca ai vise ciudate.raised eyebrows

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Intreaba pe cineva mai batran! cei mai batrani se pricep la astea!

| TheSpecialRose a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ti cauti o prietena. laughing