| GrosuViorel a întrebat:

Ce inseamna "sticla" scris sub capac?

2 răspunsuri:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Este promoția în care mai primești un suc gratis acum depinde de ce suc țiai loat sau dacă mai este acea promoție valabilă cu capacul care scria sticlă și îți mai da unul gratis. La. Cola știu ca era eu mi-aduc aminte foarte bine când am loase 5 una după alta câștigasem și nu aveam capace la ele laughing) și le căram în brațe capacele erau câștigătoare și rămăsesem doar cu una ne câștigătorae a 6 și alea 5 milea pus fata de la casă în brațe și am mers asa cu ele până acasă îmi aduc aminte totul și ziua aia

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pe vremea când eram copil era promoția asta acum nu știu dacă o mai au sau se mai ține mergi și întreabă la casa nu ai de ce să-ți fie rușine.