| Aromă a întrebat:

Ce înseamnă viaţa pentru tine? O trăieşti aşa cum ţi-ai dorit şi profiţi la maxim de fiecare secundă? Conştientizând că este trecătoare care este lucrul cel mai important ce vrei să-l faci? Care este cea mai mare realizare a ta?

Aştept cu drag răspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Damn life.

| Aromă explică:

Interesant,dar ştii că la un moment dat acea gumă de mestecat se va rupe, nu? Atunci ce vei face? hi, hi. Serios? Cum este posibil să te manipulezi singur/singură?

| Aromă explică:

Aha ambiţia este elementul important, am înţeles! Ai omis o întrebare.