| simplegirl2 a întrebat:

Ce intrebari stupide va intrebati despre viata?thinking

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca exista iubire feminima, sinceritate feminima, seriozitate astea sunt cele mai irationale, stupide

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Nu cred ma Ray....am mai discutat despre asta! sad

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Ce nu crezi?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,, nu e ok sa generalizezi, poate femeile au o rata mai mare spre dezamagire, dar nu ele sunt cauza mereu, nici cu barbatii nu mi-e rusine, cei care isi bat joc de o femeie, o mint, o bat,, si o trateaza ca pe un 'nimic'. Sa nu uitam ca si barbatii fac asta,, din partea mea, i-as da cap in cap pe cei care fac asta, indiferent ca sunt barbati sau femei, nu e moral sa-ti bagi joc de sentimentele cuiva.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

E parerea ta man, fiecare cu parerea lui, nu toate sunt asa golden e diferita cred ca e singura fata sincera, serioasa cunoscuta vreodata, in fine eu nu am asteptarii pozitive la tara asta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iti dau un sfat, ca de la barbat la barbat : Nu-ti pierde speranta!

Poate iti gasesti femeia potrivita in afara granitelor.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu sper asta, si eu isi doresc la fel, poate te insori la anul in luna ianuarie sunt reduceri mari

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Asta-i zic si eu lui Ray; daca l-a ranit una nu inseamna ca toate sunt la fel; o sa gaseasca una pentru el

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Adica peste 2 luni? bwhahaha, nici intr-un caz, eu sunt tanar ca s-o fac, nici nu vreau s-o fac acum de curand, sa-mi omor tineretea cu atatea responsabilitati pe cap.
Poate pentru tine e vremea sa te insori, succes in a gasi aleasa!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Eu isi doresc binele man haaaaaaaa

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Romance nu cred

| Drimmero a răspuns (pentru simplegirl2):

O vorba romaneasca spune foarte bine ' are balta peste', lumea e atat de mare, femei exista cu dumuiul,, trebuie sa stii sa cauti, iar daca nu stii incotro s-o iei, tot trebuie sa-ti apara una in fata, e absolut imposibil sa nu fie asa.

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Eu zic ca fiecare cum doreste drimmero... daca vrea poate sa se insoare si la 18 si la 40...

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Tu stii ca uni au iubit foarte mult si au fost raniti de acele persoane si de asta nu mai au incredere in altele/altii.Dar nu inseamna acum ca toti barbatii sau femeile sunt la fel.Da, is de acord cu tine ca de gasit, gasesti multe.

| Drimmero a răspuns (pentru simplegirl2):

Eu ce am zis mai sus? Am dat de inteles ca nu sunt pregatit, nici nu imi doresc sa se intample asa ceva intr-un timp atat de scurt ))))))

Nu am generalizat absolut deloc, dar absolut deloc, eu asta i-am explicat lui Ray,, ca exista oameni si oameni, dar noi nu stim sa apreciem cand pierdem ceva important si ne dam seama abia dupa ce timpul se scurge.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si eu iti doresc numai de bine,, ti-am zis... mai degraba e momentul tau pentru o casatorie.

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Adevarat...dar cati ani ai? daca nu te superi

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Doamne fereste sunt prea tanar ca sa imi iau viata de acum

| Drimmero a răspuns (pentru simplegirl2):

Nu ma supar, dar de ce te intereseaza varsta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si ma puneai pe mine la inaintare s-o fac?)))))

| simplegirl2 explică (pentru Drimmero):

Doar asa ..ai zis ca esti prea tanar si m-ai facut curioasa

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Desigur ca da, isi vreau binele man

| mentholinks a răspuns:

Daca existi sau esti doar un virus.

| simplegirl2 explică (pentru mentholinks):

Asta tu stii...eu zic ca exist

| CleanHeart a răspuns:

Oare dupa moarte ma voi reincarna in Celine Dion? Poate asa nu o sa mai sparg timpanele oamenilor atunci cand cant laughing

| munteanuionvictor a răspuns:

Unde ajungem când murim?

| simplegirl2 explică (pentru munteanuionvictor):

Fiecare stie unde ajunge dupa faptele sale pe care le-a facut si dupa viata care a dus-o...sunt doua locuri pe care le stiu toti, unde poti ajunge

| Victor453 a răspuns:

De ce este ea un rahat?

| simplegirl2 explică (pentru Victor453):

Cine e cum ai zis?

| Victor453 a răspuns (pentru simplegirl2):

Viata))

| BIBI2308 a răspuns:

Uneori ma intreb de unde am venit, daca exist...
Alteori ma intreb ce e realitatea...
Am multe intrebari de genul asta, dar stiu ca niciodata nu le voi gasi raspuns...

| Sergiu_7165 a răspuns:

Cum scapam de inchisoarea in care traim pentru a sluji pe cineva in viata. Cum putem obtine libertatea in aceasta lume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiu_7165):

Prin moarte sad nu poate exista 100% libertate sistemul nu iti vrea libertatea, deoarece daca ai libertate ai prea multa putere si cu putere poti face ce vrei tu, lucruri bune sau rele
Aceasta lume este controlatã de propagandã doar un om nu are ce sa schimbe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiu_7165):

Singura ObTiune este sa iti traiesti asa cum vrei tu viata, sa ai foarte mare grija la cine te influenteaza