| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri mai jucati? Care-i cel mai amuzant?
Povestiti cate putin din cel care va place.Care-i actiunea?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Eu joc pe wii, amuzante nu, sunt doar obositoare laughing am o multime e jocuri sport: baschet, tenis, tras cu arcul, mersul cu bicicleta, boxul etc. pe calculator am Sherlock Holmes, Brain Trainer si altele asemanatoare.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro, cele din categoria "de gândire".
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Conquistadore e jocul meu preferat, caci e de cultura generala. Dar am mai descoperit si altele care-mi plac, pe BigFish Games, care sunt de toate tipurile si sunt foarte relaxante.

| isa_9377 a răspuns:

Nu prea stiu ce jocuri noi sunt in ziua de azi nu imi plac de ci nu le joc. mai joc trivia sau conquiztador dar cel mai mult ma joc scrablle. Gasesti aplicatia pe www.wordbiz.ro acolo iti explica cum sa instalezi aplicatia daca esti curioasa sa joci sa vezi cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E tare fifa 2010 as vrea full version dar din pacate il am demo

| Alexandru_9256 a răspuns:

Mie imi plac toate jocurile de actiune dar si cele cu masini
ex: http://www.youtube.com/watch?v=5wC_DtzO8Jw (ACTIUNE)
http://www.youtube.com/watch?v=R-kF-PTcLlA (MASINI)