| Bianca_5080 a întrebat:

Ce jocuri pot juca de ziua mea? Implinesc 11 ani si am invitati vreo 4 fete si 1 baiatbatting eyelashes deci ce jocuri pot sa ma joc tinand cont ca e si un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europolis...Scrabble...dansati, spuneti bancuri....La multi ani!

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te joci dea adevar, provocare, procent, cez, tupeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vatascunsa ca sunteti mici,
prinsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa joci monopoli se cauta pe google si acel joc se joaca in 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama alina sunt din craiova si iti daruiesc acest joc care trebuie sa saruti fata sau un joc cu ceva amuzant eu trebuie sa implinesc 12 ani si de ziua mea ma duc sa ma plimb cu verisori mei cu sora mea si cu prietenele dupa ce ne plimbam venim acasa si ne distram mancam aperitivul tortul pe care il fac cu ptici albei ca zapadasi cu alba ca zapada sa ai parte de bucurie si de multa iubire te pup dulce si sa faci de ziua ta ceva amuzan cu prieteni tai apropo ziua mea este pe 24 mai pa bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu biaca incearca sa vezi ce vrea fiecare. si votati si sa ramana un joc pe care il puteti juca toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti dansa sa faceti un concurs de cantat vatia scunselea etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos joc, iti dau cadourile si dupa va jucati : toata lumea pleaca acasa rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monopoli sau remi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci un joc cu fete si baieti bianca si si la multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar, provocare, iubire sau procentaje, fete, filme sau baieti, puteti face un concurs de dans, sau sa jucati x si 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti juca carti, daca ai monopoli, daca ai loc prin casa baba oarba, adevar sau provocare.sunt multe jocuri pe care le poti juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sau provocare ori sticluta. Pentru ca e ziua mea azi si eu asta m-as juca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
imvarten sticla si adevar sau provocare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri pentru copi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergata pe animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa va jucati adevar sau provocare cu prostii.cum ar fi sa il pui sa faca sex cu o fata sau ceva de genu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e jocul? bianca poti juca jocuri cu barbi, jocuri pentru fete, si trebuie sa mai gasesti. pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! cred ca dansati spuneti bancuri jukativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantanita ca e cu sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu sunt cristina si as vrea sa te ajut Poti juca ceva cu mingea, castel, ratele si vanatorii sau ingheta... daca nu jucati ceva cu cartile nu stiu...inventati jocuri distractive. Pititea, invarte sticla si altele. La multi ani! pupici! pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te joci cu: mingea, mereti la o inghetata, si va jucati pe calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca un joc in 6 persoane si veti juca tot ce vreti voi

| aigi1 a răspuns:

Fanatitzabig grin

| andrusca01 a răspuns:

Bianca eu implinesc 10 dar cred ca nu conteaza ca e si un baiat ci conteaza ca trebuie sa va jucati.Cateva jocurii ar fi:invarte sticla, prinsa, etc.Joaca jocuri populare, pe care le joaca si fetele si baietii.

| PaulaSuper a răspuns:

Va sugerez sa nu va jucati la calculator pentru ca va puteti certawinking jucativa ceva ce nu v-ati mai jucat pana acumbig grin daca iti place de acel baiat;> inceataca sa nu te faci de ras incearca sa il impresionezi:* deci te poti juca adevar provocare sau sa dansati!happyhappyhappy