| Andreea1119 a întrebat:

Ce laptop sa imi iau, nou... din magazin sau furat straight face sunt in mare dilema...astept sfaturi

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe cel furat primesti si garantia? oh go on
Eu personal mi-as lua unul nou din magazin.winking Ai mai multa siguranta, ca nu vor aparea diverse probleme pe parcurs, iar in caz daca vor aparea, mereu exista garantia si il vei putea returna, schimba, repara. big grin

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Dayanutza, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| Andreea1119 explică:

Asta a fost tare laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor ia-l cum vrei numai sa nu furi tu.

| mihai_2454 a răspuns:

Lucrez la o firma de calculatoare, cam toate sunt cu probleme. chiar si noi, incep sa cred ca e mai mult de noroc. Nou de preferinta, cu garantie cat mai mare (cel putin 2 ani). Ca firme.Toshiba ar fi cel mai fiabil din ce am vazut si in nici un caz Fujitsu Siemens. Daca gasesti second.sa fie in tipla si sa ii faci proba inainte.