| anonim_4396 a întrebat:

Ce marca de telefoane e mai buna? De preferat touch screen.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nokia,Sony Ericsson, Samsung.

| push2gl a răspuns:

Nokia

| Anet a răspuns:

Ar fi Iphone,dar e destul de aiurea fiindca in afara de ecranul care e super bun,nu prea ma incanta, fiindca ii lipsesc multe din dotarile esentiale iar daca le are sunt varza(vb in cunostinta de cauza, fiindca am un prieten care are Iphone 3G); pe mine cel putin ma incantat Nokia n900, care pe langa touchscreen mai are si tastaura querty(eu sunt moarta fara asa ceva) si HTC Nexus onetongue

| tauretee a răspuns:

Iphon 4 sau Samsung Galaxy S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung ii bunicel happy nu extraordinar ca altele dar e bunicel

| SongHyeRa a răspuns:

HTC e ca un iphone sau Nokia HTC are o prietena si e chiar foarte foarte bunbig grin