| urbanghost a întrebat:

Ce marca de tigari fumati ( pentru fumatori, bineinteles )?
Care sunt dupa parerea voastra cele mai tari tigari?

Răspuns Câştigător
| Mikezilla a răspuns:

Dupa mine ar fi Davidoff alea negre da nu mai stiu cum le zice, daca tragi un fum din alea iti scuipi plamani

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez Dunhill rosu(e misto chiar daca e mai slabutz) si Djarum Black sau Davidoff Magnum...cateodata Play, Ronson, Carpati sau Dacia(astea is de criza...is 2lei pachetul si sunt la o taraba la mine la bloc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malboro Kent si Dunhil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill negru sunt cele mai bune si mai tari, dar eu m-am cam obijnit cu ele, fumam metamfetamina si o simtim pana in varful degetelor de la picioare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate din propria mea experienta
lm, winchester, kent8, viceroy si alea mentolate ca de la alea te mai i-a asa un picwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru copii dunhil albastru, kent4, mallboro red iar pentru mosi care nu ma au ce sa isi distruga carpati si plugaru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black stone fumez de obicei si sunt destul de tari... dar cand raman in pana pe strada si nu mai am de unde lua ma multumesc cu un Dunhill negru sau un Kent 100s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Dunhillwinking nu stiu daca se ma gasesc in romania.nu am prea vazutthinking dar.iti sugerez sa nu te apuci.mai bine fumezi kent 4. 8 malboro. dar. cele mai tari sunt Black Dunhillwinking daca fumezi 3 tigari pe zi.:-s Ma rog.SUCCESwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill rosu ( Fine Cut Rich Taste sau Master Blade ) Astea sunt cele mai tari tigari ever! Numai cei cu antrenament puternic in tigarile tari le pot fuma!

| alex_8403 a răspuns:

Parerea mea o tigara tare pentru varsta mea de 16 ani ee vicetoy am afumat si fumez in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o katana cu 15 lei 1 gram si iti ajunge nu mai fum o zi

| sebitza_7284 a răspuns:

Eu fumez sobranie gold. cele mai tari mi se par plugaru. shoby liber

| HelloKittysweet a răspuns:

Pai cele mai tari sunt dunhilurile, cea mai tare marca de tigari este dunhil rosu

| Allviewcitylife a răspuns:

Parliament aqua blue

| EcstasyW a răspuns (pentru anonim_4396):

Mallboro red pentru copii?laughing