| Kernyng a întrebat:

Ce metine2 private stiti voi dar sa fie tare ratele mari arme bune la magazin? funda.

Răspuns Câştigător
| BlAcKLioN a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/ incearca aici sigur o sa fie in propotie de cel putin 80% metine care indeplinesc cerintele tale. Si mondialu e naspa crede-ma am fost GM la toate metinurile (care le stiu) si cel mai naspa e mondiat mt 2.

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

Cel mai tare metin2 private e mondial metin2.Mai bun e server 2. Da ` un search pe youtube si uitate la el.Ai cele mai mari arme la magazin si le poti evolua in tot.Ai absolut tot ce ai nevoie si mai mult big grinbig grinbig grin