| IoanaIonuca a întrebat:

Ce mi-ati recomanda sa (nu) mananc pentru a nu ma ingrasa? Gen aseara am mancat cartofi prajiti si apoi clatite laughing) N-as vrea sa mai mananc asa, ci destul de sanatos. Si daca puteti sa-mi spuneti ce as putea manca dimineata, la amiaza si seara.

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

Nu mai mananci nimic dupa ora 6. Si mananci fructe, sau prajeli foarte foarte putin. Nu trăim doar ca să mâncăm, toţi am fost sau mai suntem in situaţia ta, Ioana, dar ne sârguim.