| Decebal a întrebat:

Ce minune vreti sa se intample in viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa invatam cu totii sa fim oameni. Sa nu mai uitam sa zambim, sa scape lumea de atatea probleme, sa taiem raul de la radacina. Sa invatam a oferi ajutor celor batuti de soarta, sa ii protejam pe dusmanii nostri, sa uitam de razbunare, de razboi, sa uitam de rele si de cei care le aduc. Sa nu mai vorbim despre iubire ci sa o traim, sa nu ne mai gandim la fericire, ci sa o simtim.
Asta da minune! Doamne ajuta! laughing

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fie mai patrioti romanihee hee
Sanse de implinire:0
Totusi ma mai duc la pescuit si nu pierd speranta de a-l prinde pe marele Pestisor de Aurbig grin

| User a răspuns:

Un castig la lotoday dreaming

Stefan
| Stefan a răspuns:

Doresc, sa nu ne mai dusmanim si sa fim sanatosi.

| marrr a răspuns:

Pai sa fie toti oamenii sanatosi si sa traim in armonie...
Si ar mai fi ceva.(o dorinta de-a mea^^) sa ma iubeasca din nou ex-ul.

| Ea12345 a răspuns:

Idem FANATIK.Sa castige Universitatea titul. Dar daca tot e minune, sa castige C. L. day dreaming

| Dan a răspuns:

S-a intamplat minunea, biserica crestina este peste 2000 de ani.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu mai cred in minuni.sad

| Anca a răspuns:

Sa gasesc persoana potrivita. Doar atat imi mai lipseste in momentul acesta! In rest mi-am implinit visele sau sunt pe drumul implinirii lor!

| medex3 a răspuns:

Auzi fiecare om va zice in sinea lui:Sa castig la loterielaughing

Eu vreau o minune mica:sa fiu sanatoasa si iubita. Iubita sunt de multe persone. Dar cu sanatatea nu prea stau binesad. Am mereu dureri de spate si am probleme cu auzul si cu vederea.

| dyanna_7195 a răspuns:

Vreau o minune,
Vreau o minune-n viata mea happy
Vreau o minune
Sa mai pot schimba ceva laughing

| misiik a răspuns:

Sa fie toata lumea fericita.

| unicka a răspuns:

Inca un copil

| anda1313 a răspuns:

Sa gasesc un barbat care sa ma accepte asa cum sunt cu bune si rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin presedinte cool