| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Ce nume japoneze stiti? Am nevoie de unul dragut ca sa imi pun pe un site. fundawinking

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Missa Amane

Sakura Chon

Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira
Sakura-floare de cires
Sora-cer(cerul albastru,ala cu nori )
Sekai-lume(cred, dar nu sunt sigura)
Hana-floare
Hikari-lumina
Mika-lume noua
Nana-eu stiam ca inseamna 7, dar poate mai are si alta semnificatie
Yuki-zapada
Sawako-copil placut

happy

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Sakura=floare de cires
Ai=iubire
Sio=asta nu stiu sigurbig grin
Nana=7 sau marbig grin
Si mai stiu nume dragute(care mi se par mie dragute)dar nu le stiu traducerea:Nanami, Kikyo, Ayumi. Sper sa iti placa si tie unul dinre astea. Poti sa scrii de exemplu Ai Ayumi sau Ai Nanami sau Ai Amylaughing Mi se par niste combinatii reusitewinking

| Zupp a răspuns:

Dacă ești fată:
Ayumi
Harumi
Azumi
Yae
Hanako