| SERIALS a întrebat:

Ce o fi insemnand daca un baiat il loveste des peste fund pe alt baiat?

35 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate fi doar faptul că se simte liber să facă gesturi de astea cu tine fără să comentezi ca alți cretini că e gey și nu știu ce, dintr-o prietenie frățească. Pe principiul de a rupe niște bariere rigide impuse de societate care nu îți permit, în limita permisă totuși de celălalt, să te exprimi. Dacă nu sunteți atât de apropiați și îți e antipatic o face doar ca să pară el interesant în ochii lui făcându-te pe tine să te simți prost. Dacă vrei să știi sigur nu e altă cale decât să îl întrebi. Dacă te deranjează treaba asta îi spui simplu că ai prefera să nu o mai facă. Dacă vezi că insistă înseamnă că ori e tâmpit, ori nesimțit și ori încerci să îl eviți ori îi arzi una data viitoare să înțeleagă că vorbești serios.

| SERIALS explică (pentru Bacemi):

Pai mie imi place cand el se comporta astfel. Ma si gadila la pantece cand ma trezesc, sau imi atinge mana, sau se joaca in parul meu. Cred ca e o atitudine frateasca mai mult. Din pacate, as prefera sa o faca mai mult si mai mult big grin

| RAY a răspuns:

Ca i place fundul lui, are fantezile cu el

| SERIALS explică (pentru RAY):

E posibil asa ceva? poate o face pur si simplu ca joc, fara fantezii

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Normal ca e posibil, funduletul tau are fani nu e chiar rau sa spun asa

| Violleta2022 a răspuns:

Asemenea gesturi sunt cu tensta sexuala si ar putea insemna ca sunt gay, sau cel putin unul din ei este si ii face avansuri celuilalt.

| SERIALS explică (pentru Violleta2022):

Si celalalt de ce il gadila la fund?

| Violleta2022 a răspuns (pentru SERIALS):

Din acelasi motiv... sau poate ii face placere!

| Drimmero a răspuns:

Ati luat-o pe aratura tot mai mult, nu mai va faceti bine!

| T0T a răspuns:

Este gay probabil. Ți s-a întâmplat sau ce?

| SERIALS explică (pentru T0T):

Exista si asa probabilitate?

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

De ce nu, ce ți se pare așa ciudat?

| SERIALS explică (pentru T0T):

Ar fi bine sa fie asa cum spui. dar cum sa afli informatia 100%?

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

De ce ar fi bine, și tu ești gay sau ce? De ce nu îl întrebi?

| SERIALS explică (pentru T0T):

Pai cum pot sa-l intreb asa ceva

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

Îl întrebi de ce îi place să te lovească peste fund. E bine să pară într-o tentă mai de glumă pusă întrebarea însă uneori glumind suntem mai sinceri ca de obicei!

| SERIALS explică (pentru T0T):

La betie doar pot, dar el foarte rar consuma alcool

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

Poate de o ocazie ceva găsești un motiv de sărbătoare și petrecere și mai și beți și cred că reușești atunci.

| SERIALS explică (pentru T0T):

Naspa ca locuim mai multi in camera, daca eram singuri era ok

| untu a răspuns:

Nu e bine! De ce sa-l loveasca cu piciorul peste fund fara motiv?

| SERIALS explică (pentru untu):

Loveste nu cu piciorul, dar cu mana... asa in mod mai senzual.

| untu a răspuns (pentru SERIALS):

Aha... asa se explica! Am inteles, dar de ce nu ai spus asa la inceput ca sa fie pe intelesul tuturor!

| syd2 a răspuns:

Glumeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca se da la fundul tau, clar il vrea.

| SERIALS explică:

Ia povesteste intreaga situatie, m-ai facut curios, in ce circumstante ai vazut asta?

| SERIALS explică:

E amuzant, mor de curiozitate sa aflu povestea. Zi te rog, n-o sa pot sa adorm la noapte.

| SERIALS explică:

Pacat

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi3000 a răspuns:

Te place, sigur te vrea...

| fgdzsffdfzgvfz a răspuns:

Depinde de imprejurare, poate glumeste si se amuza...Si eu mai faceam asta cu un amic când mai ieseam la tenis, eu stiam ca lui nu-i place iar eu faceam asta dinadins ca ma amuzam ca pe el il deranja chestia asta laughing