| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de chestia de mai jos? Ignoraţi greşelile, oricare or fi acestea(scrierea textului îi inclusă). Drept scuză am shot- urile de Jack.

http://i.imgur.com/DfUpz91.png

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Lasand greselile la o parte, repetitiile duse pana la extrem sunt mai mult decat suparatoare. Le-as elimina aproape in totalitate. De asemenea as ''calca putin acceleratia'' si as mari viteza textului cu cel putin o unitate. Trebuie sa mai cresti inca in valoare in primul rand in ceea ce priveste calitatea de narator. Lipseste acel ceva care diferentiaza un autor de un autor aspirant. Totusi presupun ca esti inca foarte tanar si in consecinta iti sugerez sa continui sa scrii si sa muncesti tot mai mult.