| ~AleXa~ a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul Emil Racovita din Bucuresti? Cu ce medie se intra? Ce profil au?

3 răspunsuri:
| Pinkyyy;x a răspuns:

Se intra si cu media 9 parca sau 8 si ceva nu stiu sigurbig grin profile: filologie, mate-info, sportiv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 clasa de mate-info, 1 clasa filologie, 1 clasa vocationala/profil sportiv. Ceea ce e putin in dezavantajul copiilor de la mate-info si de la filologie-lipsa de competitie in cadrul aceleiasi generatii. Ultima medie 2009: mate-info: 8. 23, filologie: 8. 21

| ninutsa a răspuns:

Nu ştiu acolo nu am fost