| OmulSec a întrebat:

Ce parere aveti de cursurile online? Eu cunosc aceasta platforma de cursuri gratis online
https://iversity.org/c/6?r=c4e8f
aruncati o privire peste cursuri si spuneti-mi ce parere aveti... sper ca nu doar eu sunt innebunit dupa ele si nu sunt singurul care ma inscriu big grin

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Pare interesant ce arati tu acolo. Daca inveti ceva din cursurile online este ok. Problema este plata exagerata a unora si faptul ca nu primesti o diploma care sa-ti foloseasca la ceva.