| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de Dincă si de cazul lui? Credeti ca fetele vor fi găsite in viața? Credeti ca el este cu adevarat nevinovat si nu știe unde se afla fetele?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa gasesti in viata cand probele adn au confirmat ca sunt moarte?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am in ce baza sa cred ceva sau altceva, dar mi-ar fi placut sa lucrez la cazul lui.
Restul celor pe dinafara, n-au de unde sa stie ce s-a intamplat, daca n-au stat fata in fata cu el.
Posturile de televiziune dedicate persoanelor cu handicap mintal (A3, RTV) scot tot felul de variante si de afirmatii false, dar oamenii normali nu se uita niciodata la ei.

| Freya1 a răspuns:

Indiferent ca le-a omorât el sau ca le-a dat tot moarte sunt acuma.Ca a fost numai el sau ca au fost alti sau si alti asta nu avem de unde sti. Cert e că daca erau in viata era imposibil să nu le găsească cumva.
Ca e in pușcărie e un lucru bun pentru ca o vina tot are.

| Celcestietot a răspuns:

Doar Dumnezeu stie!