| Morphine21 a întrebat:

Ce parere aveti de elasexygagica?
Oameni ca ea ne trag tara in jos.Parerea mea.
Si mi se pare ca o obsedata de Bacemi. Saracul baiatlaughing).

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Daca ar durea prostia, s-ar tavali in chinuri.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Diferenta dintre ei doi este ca de la soare la o furnica
Cred ca am exagerat la partea cu furnica, trebuia sa zic un fir de nisipthinking

| Nicoleta a răspuns:

Noi nu ar trebui sa ii raspunem la nici o intrebare pentru ca oricum toate sunt puse in bataie de joc.

| Hombre a răspuns:

Observ in ultimul timp intrebari de genul (barfa eftina de ţaţe) ce parere ai de cutare? Na-m stiut ca tocmai aceasta domnisoara (minora probabil) trage tara in jos si in sfarsit s-a descoperit dusmanul din cauza caruia tarii ii merge prost. Si nu am inteles de ce "Saracul baiat" a fost violat? Uite ce e, am o parere proasta despre tine, ai capito?

| Hombre a răspuns:

Auzi ţaţo, nu te lega de o greseala strecurata urmareste raspunsurile mele si daca mai gasesti pe "n-am " scris tot asa inseamna ca sunt agramat, cat priveste intrebarile te intereseaza parerea mea pentru ca tocmai ai ripostat. Niciodata nu am simpatizat ţaţele.

| Hombre a răspuns:

Scumpa mea, te pupic. laughing

| Morphine21 explică:

Draga "hombre",
1.Nu ma intereseaza parerea ta despre intrebarile mele.
2. Daca nu stiai ca ea ne trage in jos tara, stii acum.
3.Nu se scrie "n-am" ci "n-am".
4.Nu am pomenit nimic de viol.
5.Atata timp cat nu imi pasa, nu ma afecteaza parerea ta despre mine.
Cu dragoste, andreea.

| Morphine21 explică:

Nu dragul meu, chiar nu imi pasa.
Iti explicam, poate intelegi si tu intr-un sfarsit.

| Morphine21 explică:

Si eu dragule.

| ILadyInBlack a răspuns:

Asa-i romanul. Hai sa vorbim de ala care-l vedem mai prost...

| Christa a răspuns:

N'ar prea trebui sa criticam pe cineva, ca la urma urmei cineva ne critica si pe noi. dar, genul asta de persoane sunt cu milioanele la fiecare strada happy. N'avem scapare! big grin