| OnePiece a întrebat:

Ce parere aveti de fast-food? De cate ori mancati fast-food pe luna?

10 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

3-4 ori.

| LoveSleep a răspuns:

Pe lună? Mănânc de vreo 3x pe săptămână.
N-am nicio părere despre fast-food. Numele spune totul.

| Dismally a răspuns:

Este util dar si nesanatos, incerc sa evit genul acesta de mancare. Cel mult o data pe luna.

| Clorox a răspuns:

Nu mananc asa ceva, este foarte util cand esti in graba si n-ai timp sa-ti faci de mancare acasa dar pacat ca nu sunt sanatoase!

| WaterDrop a răspuns:

Aproape 0 ori.Este bun, dar nesanatos. Uita`te la americani cat de mult bine le-a facut.

| syd2 a răspuns:

Pe luna 0 ori. de vreo cateva ori pe an

| ShaOfHatred a răspuns:

Mananc cam o data in an.Nu ma atrage asa tare dar cateodata am o pofta mare sa mananc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mananc in fiecare luna la fast-food, cred ca de maxim 5 sau 10 ori pe an, dar cand ai mei cumpara imi e aproape imposibil sa rezist ispitei. As manca un kg de cartofi de la mc zilnic daca nu m-ar bazai la cap constiinta. laughing

| CdeMetal a răspuns:

N-am nici o părere.
Mănânc la fast-food de câteva ori pe an.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

E util atunci când n-ai timp sau habar n-ai să gătești. E adevărat că nu e prea sănătos (de parcă ar mai fi ceva sănătos în zilele astea), dar atâta timp cât nu faci abuz de astfel de produse, e ok.
Mănânc o dată sau de două ori pe săptămână, dar nu e o regulă generală, uneori mult mai rar.