| Drauzy a întrebat:

Ce parere aveti de frustratii care incearca sa isi faca ei nu stiu caracter sau sa primeasca nu stiu cate vizite pe anumite site-uri?
Ce ar trebui sa facem ca sa scapam de ei si site-ul TPU sa fie doar pentru ceea ce a fost creat.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu nu le dau niciodată niciun vot. Le raportez răspunsurile sau întrebările dacă conţin chestii de tipul asta. Aşa fă şi tu şi se rezolvă! Baftă!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tot acest spam trebuie eliminat de pe TPU. N-are ce sa caute aici! Eu raportez postarile de acest gen. Daca ne adunam toate fortele, scapam de ei. Vor vedea, ca pe TPU nu este loc pentru ei, pentru spam-ul lor!

| Razvan a răspuns:

Toleram.Ne exersam capacitatea de a nu ne enerva.Luam mingiute antistres, o limonada si incercam sa atingem starea nirvanawhistling