| cristinna1919 a întrebat:

Ce parere aveti de intalnirile cu persoane de pe facebook?

5 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nu cred cqa e o retea de socializare asabuna, mai bine fata-n fata! happy

| Rooksee a răspuns:

E ok. M-am intalnit si nu a fost nici o problema

| claudia511 a răspuns:

E okay sa vorbesti si dupa sa te intalnesti si sa vezi daca e ceea ce pare sau nu, dar nu-i okay sa vorbesti pe facebook si sa nu va vedeti.

| Junero a răspuns:

Ai grija, s-ar putea sa nu fie pe asteptarile tale... daca vrei sa ai o intalnire do it for real, cu persoane pe care ai apucat sa le cunosti

| HeyPisy a răspuns:

La stiri au aparut diverse cazuri de intalniri de pe facebook, intre tineri care vorbeau saptamani/luni doar pe facebook, i-ar cand sa se intalneasca...doar o victima avea intentia de "intalnirea vietii"...