| onename a întrebat:

Ce parere aveti de Iulian Vasile [X Factor]? Mie mi se pare prea plin de el si foarte sigur ca el e bun. Odata in emisiune a zis ca 'Eu nu am cum sa intru la duel ca a fost totul foarte bine aseara, am cantat bine, asa ca nu am cum ".

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Da aveti dreptate omul si-a uitat modestia acasa! Dar de cantat canta bine. Abia astept sa vad cine castiga!

| fuckitimyoung a răspuns:

Ce coincidenta.Aceasi parere, crede-ma o am si eu despre el.Adevarul este ca are voce insa ar trebui sa nu mai fie asa cu nasul pe sus si asa plin de el...cine stie poate odata v-a da ghinionul peste el si v-a pleca.Ar trebui pur si simplu sa se multumeasca cu ce are si sa nu se intinda mai mult decat ii este plapumahappy

| SpongeBob21 a răspuns:

Intr-adevar, are voce. Dar, parca uita de unde a venit! Sincer. nu mi0as dori sa castige concursul. Da, e ok sa ai incredere in tine. dar parca el a trecut de acest stadiu...