| mypasionareyou a întrebat:

Ce parere aveti de masurile mele: 100-70-100? sunt exagerate? sunt prea voluptoasa pentru 15 ani? astept raspunsuri:*

6 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Wow. Eu cred ca mi-ar placea sa te cunosc day dreaming blushing Da esti super ok :* :X

| larrii a răspuns:

Hmm depinde ce inaltime si greutate ai happy daca esti mai mica de statura ar trebui sa mai slabesti putin, macar sa ai in talie 65, ca in rest la bust si fund sigur slabesti si o sa ai masuri mai mici.

| irynnel a răspuns:

Eu zic ca sunt un pic peste medie, dar sunt foarte bune:>
http://irinelpintilie.blogspot.com/

| Gabriela100 a răspuns:

Nu sunt exagerate atata timp cat te simti bine asa cum esti. Daca vrei sa mai slabesti, poti face sport la salile de fitness. Poarta haine care te avantajeaza si te arata frumoasa. Evita tricourile si pantalonii f stramti. La pantaloni poti opta pentru stilul strach iar la tricouri cele cu taietura de sub sani arata foarte bine si vei arata mereu moderna.

| eDDy a răspuns:

Stai calma arati bine. big grin era o vorba 90-60-90

| sorynyka a răspuns:

Eu zic ca esti putin...luand in considerare ca ai doar 15 ani o sa mai cresti si o sa te mai dezvolti...dar oricum sa nu iti para rau ca ai forme :*:*:* multe fete si-ar dori:*:*