| sorin a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Morometii-Romania trezeste-te, crezi ca defineste realitatea din ziua de azi?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da...ca majoriatatea melodiilor lui Puya, Sisu, Parazitii, BUG Mafia...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De acord cu Zbenguici.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dar "Desteapta-te, Romane" ce are? Nu e destul de hip-er sau hop-er?

| cutie a răspuns:

Da, eu zic ca da, la fel si melodia Puya - Undeva in Balcani. din pacate, defineste realitatea, si este foarte trist acest lucru

| Lorenyk a răspuns:

Da, eu zic ca da, la fel si melodia Puya - Undeva in Balcani. din pacate, defineste realitatea, si este foarte trist acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super beton