| Adiadictie a întrebat:

CE parere aveti de oamenii care beau bere?

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Investitie proasta la "ghiozdan"

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Niște nenorociți!

| Dismally a răspuns:

Nu ma deranjeaza tipul de bautura, ca e vorba de bere, vin, whiskey sau altceva este irelevant, problema este cu cantitatea. Daca bei ca "animalul" atunci te consider un animal.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu conteaza ce bei, atata timp cat si sa bei moderat si sa ramai in echilibru.

| drutzix a răspuns:

Huo, mama lor de nemernici laughing

Mi se pare o chestie aiurea sa-ti bazezi opinia despre o persoana pe detaliul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema doar cu navetiștii jegosi care beau bere calda la 40 grade pe timpul verii...nici nu vrei sa le simti toată esența stricată a a unei beri poșircă in tot trenul de parca e urină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porci in devenire. Ma refer la burtihanul lor slinos.

| munteanuionvictor a răspuns:

Sunt O.K. oamenii care beau moderat sau ocazional.

| VictorFenrir a răspuns:

Nu prea am o parere buna, in general astia care beau bere beau mult prost si fara rost.

Răspuns utilizator avertizat