| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre aceasta femeie?

https://youtube.com/shorts/hFxfmnW_DcA?si=DFVMUEhvelIp0g wl

Am dat adineaori de acest clip random pe YouTube și din prima m-a surprins plăcut tipa. După părerea mea e una dintre cele mai frumoase femei în viața, numai priviți la ce silueta și stil are, pe lângă că e foarte talentata. ❤️❤️❤️

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai asta este profesia ei, pianista!

https://www.tpu.ro/utilizator/abduqo/intrebari/

| blackann a răspuns:

Nu e wow

| literallythesamebruh a răspuns:

Da, este talentată, însă prefer să descopăr cât mai multe talente naționale.

| Ilovedinero a răspuns:

Fiecare e frumos in stilul lui, eu una nu pot sa spun despre o persoana ca este frumoasa sau urata, am observat eu ca intr-o persoana trebuie sa vad ceva, nu stiu ce este acel ceva dar. e special, am intalnit 2 persoane pana acum care am acel ceva special si pot sa vorbesc zile intregi despre ele.Dar da, femeia din imagine arata ok si despre silueta nh pot sa spun nimic pentru ca nu stiu ce a facut ca sa o aibe, si eu aratam super bine intr-o perioada dar nu cred ca vrei sa afli ce faceam ca sa arat asa

| Konstantinos99 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.
Toti suntem frumosi depinde de vointa de a veadea acest lucru de catre celalalt.Iar definitia frumosului este exact ce isi doreste sufletul nostru sa vada, acel ceva pe care il putem admira fie, ca suntem si noi inzestrati cu aceeasi dar sau este unul aparte.La fizic, e foarte discutabil si trebuie sa fie un aspect strict instinctal si de ne luat in seama, pentru ca trebuie sa fi in stare sa treci peste el doar ca sa ajungi la o iubire unica.

| adypetrescu87 a răspuns:

Ok, frumos, dar cameramanul ma oboseste ingrozitor cu efectul de du-te vino.