| Iheartyou18 a întrebat:

Ce parere aveti despre acel tip de "relatie" dintre un baiat si o fata, de prietenie, dar totusi sunt mai mult ca prietenii, adica se saruta, ca si cum ar fi impreuna dar de fapt sunt doar prieteni..nu ma refer la mine happy

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Acestia incerc sa minta lumea.Ei de fapt se iubesc dar vor sa pastreze numai pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nicio părere. Nu "practic" aşa ceva şi nici n-o voi face vreodată.

| gmbod1 a răspuns:

Nu e ceva anormal sa stii e chiar intr-un fel dragut le este frica sa faca pasul mai departe sa nu se strice prietenia asa ca decid sa ramana prieteni intr-un mod ciudat